Тренінг в Черкасах про команду і співпрацю

Громадська Спілка “Громадські ініціативи України”, установа “Черкаська агенція регіонального розвитку” та громадська організація “Академія стратегічних досліджень” (місто Черкаси) щиро запрошують громадських активістів/ток  з Черкаської області до участі у тренінгу  “Ефективне командотворення: як, з ким і навіщо співпрацювати в громадському секторі?

Дата: 1-2 лютого, Черкаси. Заявки на участь очікуємо до 25 січня, для цього треба заповнити невелику онлайн анкету за цим посиланням

До участі у тренінгу  запрошуються громадські організації, ініціативні групи, особливо ті, які діють на місцевому рівні (невеликих міст, сіл, ОТГ).

Цей дводенний тренінг стане логічним продовженням відкритого простору “Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?”, який відбувся восени 2018 року та зібрав близько 50 активістів/ток зі всієї області. На відкритому просторі ми говорили про перспективи подальшої спільної роботи, а також сформулювали запити на навчання, одним з цих запитів і було навчання командній роботі.  

Під час тренінгу будемо говорити  про роботу в команді, партнерство, нашу мотивацію до співпраці та побоювання щодо неї. Навчання проводитимуть тренери/ки Спілки “Громадські ініціативи України”.

Організатори забезпечують харчування протягом заходу,  а також повернення грошей за квитки та проживання для учасників з інших населених пунктів області (при потребі).

Контактна особа: Любов Ропало +380632689281 Facebook: https://www.facebook.com/lubov.ropalo

e-mail: [email protected]

Тренінг відбудеться у рамках проекту Спілки “Громадські ініціативи України” “Ефективна регіональна модель взаємодії НУО”, що фінансується Національним фондом підтримки демократії (NED)