Тренінг “Робота зі ЗМІ. Медіа простір ГО” в м. Суми (5-6 серпня)

5-6 серпня 2017 року в м.Суми відбудеться тренінг “Робота зі ЗМІ. Медіа простір ГО” для активної молоді, представників ініціативних груп та громадських організацій Сумської, Харківської, Полтавської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей. Захід проводиться в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій (СОКМО) «Школа громадської активності», за фінансової підтримки NED.

СУТЬ ЗАХОДУ: під час проведення тренінгу учасники отримають базові знання та навички з основ роботи в медіа просторі, а також, дізнаються, як зробити успішну інформаційну камапанію та, як правильно працювати з місцевими ЗМІ.

УЧАСНИКИ: активісти, студенти, представники ініціативних груп із вищезазначених областей, представники громадських організацій віком від 16 до 35 років.

ОРГАНІЗАТОРИ забезпечують учасникам проживання, харчування, компенсують вартість проїзду при наявності оригіналів квитків в обидві сторони та за виконання умов участі в заході!

Учасники мають дотримуватись програми заходу, брати активну участь в ній.

ВІДБІР учасників відбувається на конкурсній основі. Для участі у відборі Вам необхідно заповнити АНКЕТУ до 20:00 23 липня 2017 року. Анкети, надіслані після вказаного часу розглядатись не будуть. Результати відбору будуть відомі до 20:00 25 липня.

За детальною інформацією звертайтесь: +380664160018 (Романченко Кароліна)