В селі Кам’яні Потоки підготовка до чемпіонату Європи з футболу йде повним ходом;-)
![](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19105613_2329667757259191_8709347335154324034_n.jpg?oh=e45fe4526e2e0873afd3662a78c2b6ad&oe=59D94AA7)
В рамках проекту «Хет-Трік» 6 червня відбувся перший міні чемпіонат з футболу.
![](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19145838_2329669087259058_4810391668027458906_n.jpg?oh=be3c75db498e4521033f2124a698972c&oe=59C89A25)
Загалом на заході було більше 100 дітей. Емоції переповнювали, як футболістів так і глядачів. Це перша гра такого маштабу з новенькими воротами. Дякуємо ГС СОКМО та National Endowment for Democracy (NED).
![](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/q83/p720x720/19025231_2329672490592051_7922688054124698243_o.jpg?oh=047b7bfc771b16e14483bdc4ac52e95f&oe=59CA91EF)
Слідкуйте за новинами. Далі буде…
Проект здійснює ГО Простір Свідомості за фінансової підтримки ГС СОКМО у рамках реалізації проекту “Школа громадської активності” за підтримки National Endowment for Democracy (NED).