“Робота в громаді: що можуть громадські активісти/ки” (Рівне)

Громадська Спілка “Громадські ініціативи України” та Волинський ресурсний центр щиро запрошують громадських активістів/ток  з Рівненської області (особливо з невеликих населених пунктів) до участі у тренінгу  “Робота в громаді”.

Під час тренінгу  будуть розкриті теми мобілізації ресурсів громади, проведення локального аналізу в громаді та ролі і участі в цих процесах громадських організацій.

Дата:  8-9 червня 2019, Рівне. Ваші заявки на участь очікуємо до 1 червня, для цього треба заповнити невелику онлайн анкету за цим посиланням

До участі у тренінгу  запрошуються громадські організації, ініціативні групи, особливо ті, які діють на місцевому рівні (невеликих міст, сіл, ОТГ).

Тренінг проведе Павло Пущенко (Освітній центр “Ініціатива”, Спілка ГІУ).

Павло має великий досвід роботи з різноманітними інструментами роботи в громаді (з метою дослідження, аналізу ситуації, забезпечення участі громадян у всіх процесах). А головне – вміє доступно пояснити що, коли і для чого використовувати. Під час тренінгу буде багато практичної роботи і можливостей для спілкування між собою.

Цей дводенний тренінг стане логічним продовженням відкритого простору, який відбувся у грудні 2018 року та лютневого тренінгу з розробки проектів.

Продовжимо спільно говорити про перспективи нашої співпраці!

Організатори забезпечують харчування протягом заходу,  а також повернення грошей за квитки та проживання для учасників з інших населених пунктів області (при потребі).

Тренінг відбудеться у рамках проекту Спілки “Громадські ініціативи України” “Ефективна регіональна модель взаємодії НУО”, що фінансується Національним фондом підтримки демократії (NED)  

Контактна особа Руслана Стасюк 050-140-53-16,  [email protected]