Тренінг для вчителів в рамках польсько-української зустрічі-сватки

Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та Лабораторія Громадянської Освіти  “ПошукТовариства Лева (Львів, Україна) запрошують вчителів середніх шкіл та гімназій взяти участь у зустрічі освітян із Польщі та з України, що бажають налагодити міжнародну співпрацю шкіл та обмін молоддю. До участі у «Сватці» запрошуємо представників шкіл, які раніше не брали участь у подібній зустрічі і чий навчальний заклад не має партнерської школи у Польщі.

У 2019 році відбудеться одна така зустріч-сватка –   22-25 серпня 2019 р. в Україні, поблизу Львова.

Серед шкіл, які подадуть заявки, пріоритетними будуть: школи об’єднаних територіальних громад; школи, що знаходяться у громадах, які брали участь у проекті в 2015-2016 рр. «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування», у проекті  «Успішні локальні громади» у 2017 році та у 2018 році.

На зустрічі-сватці школи матимуть можливість знайти партнерів у Польщі, спільно з якими зможуть організувати обмін молоддю,  вдосконалити свої навики у написанні освітніх проектів.

Під час тренінгу буде можливість розповісти про школу, яку представлятиме учитель, знайти партнерську школу для спільної реалізації проекту, спробувати спільно з польським партнером написати проект співпраці шкіл та обміну молоддю. Учасники тренінгу отримують сертифікат, що підтверджуватиме участь у «Сватці».

Учасники тренінгу самостійно залагоджують питання, пов’язані з документами, необхідними для виїзду за кордон; самостійно добираються до місця проведення тренінгу. Фонд компенсує витрати учасників на проїзд, а також забезпечує проживання та харчування протягом тренінгу. До участі в тренінгу запрошуємо по одному представнику від школи. Кількість місць обмежена. Зацікавлені в участі вчителі повинні заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/14ORMErMlUgHygVHOBpNybD8TgJhA1NXoyLg5XR1olU0/edit

Термін надсилання анкет закінчується  31 травня 2019 року.

Про результати відбору буде повідомлено не пізніше  10 червня 2019 року. Запитання щодо зустрічі-сватка можна надсилати на електронну адресу [email protected]