СУМ запрошує до мандрівного табору «Заграва»!

 

«Десь там далеко на Волині…», – слова цієї славної повстанської пісні окреслюють маршрут мандрівного табору «Заграва», який заплановано провести 3 – 9 липня 2017 року на Рівенщині.

Організатори обіцяють учасникам цікаву та захоплюючу подорож історичними місцями, пов’язаними зі створенням Української Повстанської Армії, 75-річчю якої й присвячено захід. Особливістю цього табору буде те, що його маршрут пролягатиме і водою, і сушею, а мандрівники долатимуть шлях веслуючи на рафтах та крутячи педалі велосипедів. У перервах ж на них чекають скелелазіння та інші цікаві види активного, й, головне – змістовного, відпочинку.

Особливо цікавими обіцяють бути зустрічі із місцевими мешканцями під час проведення у селах гутірок, вечірніх  ватр та творчих вечорів, об’єднаних спільною тематикою “75-ліття УПА”.

До участі в акції запрошують осіб від 14 років, які мають зацікавлення в цій темі, відповідають фізичним вимогам та готові під час акції проводити просвітницьку роботу.

Організатори (таборова комісія) залишає за собою остаточне рішення щодо відбору учасників і про результати відбору буде повідомлено (через електронну пошту) не пізніше як за 10 днів до початку акції. При відборі буде звертатися увага на мотивацію учасника, громадську активність, здатність допомогти з наповненням програми під час заходу, а також фізичні обмеження.

Зголошення приймаються до 14 червня 2017 року.

ОБОВЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ: https://goo.gl/forms/xietCYiEslFfVczk2

Організатори забезпечують учасників харчуванням (їжею, приготовлену в мандрівних умовах), туристичним спорядженням (спальник, килимок, наплічник, місце в наметі для ночівлі), проїзд від м. Рівного до с. Устя (на місце початку таборування), проїзд від с. Тинне до м. Рівного (з місця закінчення таборування).

За додатковою інформацією звертатися: [email protected]

Організатори:

– Міністерство молоді та спорту України

– Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації

– Спілка Української Молоді в Україні.