Новий грантовий конкурс для організацій, установ, представників малого і середнього бізнесу з Миколаєва «Місто інновацій»

Миколаївський глиноземний завод оголошує про старт в Миколаєві грантового конкурсу для освітніх і соціальних установ, некомерційних організацій і організацій малого та середнього бізнесу в рамках соціальної програми «Місто інновацій – 2017».

Метою програми є підвищення якості життя в регіоні присутності МГЗ і залучення максимальної кількості зацікавлених осіб у вирішення соціально-культурних проблем міста і області.

– Ми вважаємо, що саме грантові конкурси здатні показати, які проблеми турбують жителів міста, – каже генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. – У свою чергу, ми надаємо людям можливість втілити в життя свої цікаві соціальні проекти або просто взяти участь у вирішенні цих проблем. Для нас головне, щоб грантові кошти витрачалися прозоро, ефективно і на благо жителів Миколаєва.

– Ми готові надати всім бажаючим допомогу в правильному написанні заявок на наш конкурс, – розповідає директор Центру соціальних програм МГЗ Алена Ожема. – Оцінювати проекти плануємо в два етапи. Перший – це відбір проектів експертною радою, до складу якого входять представники державних структур, громадських організацій, співробітники МГЗ. Далі автори 20 проектів, які набрали найбільшу кількість балів, будуть запрошені на публічний захист проектів. І вже після прямого спілкування з авторами експерти ухвалять рішення про доцільність фінансування.

Номінації конкурсу «Місто інновацій – 2017»:

  • «Місто мрії» – проекти з реконструкції, ремонту та оснащення об’єктів соціальної сфери, інфраструктури, проекти створення і розвитку локальних громадських просторів у дворах, на шкільних або дошкільних майданчиках, в скверах і парках, організація суспільно корисної діяльності в сфері екології та захисту навколишнього середовища. Максимальна сума гранту – до 70 тис. Гривень. Співфінансування проекту має становити не менше 50% від запитуваної суми.
  • «Покоління майбутнього» – проекти, спрямовані на вирішення актуальних соціально-культурних проблем місцевої громади, проведення соціальних заходів, спрямованих на розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя. Максимальна сума гранту – до 50 тис. гривень. Співфінансування проекту має становити не менше 50% від запитуваної суми.

Географія програми «Місто інновацій – 2017» – м Миколаїв.

Адміністрування та організаційний супровід програми здійснює Центр соціальних програм МГЗ.

Заявки на участь приймаються до 16 червня 2017 року. Отримати аплікаційну форму, а також додаткову інформацію про конкурс можна на сайті ЦСП: csp-nikolaev.com.ua або за адресою: 54052, м. Миколаїв, пр Богоявленський, 325/1, тел .: 63-66-96.