Створення клубу психологічної гри «Мафія» задля об’єднання людей різних категорій

 На момент створення клубу в Ізмаїлі кількість варіантів розваги була дуже незначною. В той же час Ізмаїл як і вся Одеська область стала головним пунктом для переселення жителів Донецької та Луганської областей. Ізмаїл – це частина Бессарабії, де живе близько 80 різних національностей, більш ніж 70 тис. осіб, включаючи іноземців та людей с обмеженими можливостями. Було вирішено поєднати всі ці фактори та створити рішення, яке б надало можливість переселенцям швидше відчути себе не чужими у новому місці проживання, іноземцям – отримати можливість практикувати нерідну для них мову, людям з обмеженими можливостями – відчути себе потрібними та такими як інші.

Так виникла ідея провести гру “Мафія”.

За кошти спонсору ми придбали карти для гри, а у подальшому ми зверталися до спонсорів задля надання подарунків кращим гравцям. Увесь інший інвентар було придбано за власні кошти учасників – таблички, Bluetooth-колонку, маски, чорну скатертину, фірмову уніформу та брендові подарунки. В нас немає необхідності орендувати якесь приміщення, бо ідея є некомерційною. Через це кожний гральний вечір проходить у новому місці – найчастіше у барі або ресторані. Таким чином ми виконуємо рекламну функцію, розповідаючи про заклади громадського харчування та рекламуючи місцевий бізнес. У 2019 році ми плануємо проведення благодійних ігор.

На даний час ми вже поєднали більш ніж 200 людей, що зіграли з нами – знайшли друзів, одружилися, знайшли персонал для свого підприємств, навчилися ораторським та здібностям обґрунтовувати свою думку. Хоча за задумкою ми планували провести лише одну гру, вже в минулому червні був проведений 100-й гральний вечір.

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? Ми створили регулярний і здоровий спосіб розваги, місце для знаходження друзів. «Мафія» як популярна гра легко поєднує абсолютно різних людей – різних національностей, з різних міст, різного віку та різних персональних особливостей.
Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? Ідея із самого початку реалізовувалася як для себе, тому що просто було цікаво зіграти у таку популярну з 90-х гру «Мафія». В процесі проведення ігор ми дійшли до того, що через цей шлях можна зробити більше.
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? З однієї гри ми дійшли до створення власного клубу, проведення вже більш ніж 100 ігор, створення ще одного постійного способу розваги та знаходження друзів. Поки є інтерес, то зупинятись не плануємо.
Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах Візьміть та зробіть щось гарне і якісне, як для самих себе.

Довідкова інформація про ініціативу:

Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи Громадська організація «Придунайський центр громадських ініціатив»
Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо)

Іващук Олексій, 066-654-67-88,

[email protected]

Назва ініціативи Створення клубу психологічної гри «Мафія» задля об’єднання людей різних категорій

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України 2018», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням