“Громадські ініціативи України” запрошують на “відкриті простори” активістів Черкащини, Миколаївщини, Одещини, Рівненщини та Волині

 

Спілка «Громадські ініціативи України» протягом жовтня – листопада проведе дводенні заходи для громадських активістів у форматі “відкритих просторів” під назвою “Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?”

Відкриті простори пройдуть в Черкасах, Луцьку, Миколаєві та Рівному. Мета – зібрати разом лідерів громадських організацій, рухів та ініціатив, які працюють в Україні на рівні невеликих міст та селищ для того, аби подумати, що можна спільно робити у своїх громадах задля досягнення позитивних змін.

Передбачається, що участь у заходах візьмуть представники громадських організацій, ініціативних груп та громадські активісти, які працюють, зокрема, у сфері екології, місцевого розвитку, урбаністики, роботи з дітьми і молоддю, соціальних ініціатив, захисту тварин, культурні товариства та організації національних меншин тощо.

Заходи пройдуть у форматі “відкритого простору”. Цей фортам передбачає багато неформального спілкування між учасниками, коли спільно можна шукати відповіді на непрості запитання: що в нас спільного, а що відмінного? які ми маємо спільні інтереси? чим можемо бути корисними одне одному? які ресурси та можливості ми вже маємо, а яких ще потребуємо?

Про те, як нещодавно відбувся відкритий простір в Чернігові – дивіться тут http://ngonetwork.org.ua/aktyvisty-chernigivshhyny-shukaly-shlyahy-yak-spilno-vprovadzhuvaty-zminy/

Крім того, організатори планують, що під час відкритих просторів будуть розглянуті приклади успішних та неуспішних випадків взаємодії місцевих ініціатив. А окрема частина відкритих просторів буде присвячена розгляду можливостей для спільної роботи громадських активістів у регіонах.

Детальніше про майбутні події – за посиланнями:

Черкаси (31 жовтня – 1 листопада) https://www.facebook.com/events/1096212243886574/

Луцьк (9-10 листопада) https://www.facebook.com/events/260824451443617/

Миколаїв (14-15 листопада) https://www.facebook.com/events/335295573714605/

Рівне (7 – 8 грудня ) https://www.facebook.com/events/926192437591472/

Заходи відбудуться у рамках проекту “Ефективна регіональна модель взаємодії НГО”, який втілює Спілка “Громадські ініціативи України” за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).