Спілка “Громадські ініціативи України” допомагатиме локальним організаціям посилити свою ефективність в умовах воєнного стану

Підвищувати ефективність діяльності для кращих результатів роботи зі своїми цільовими групами будуть 16 громадських організацій з різних областей України, які стали учасниками проєкту “Організаційний розвиток громадських організацій в умовах воєнного стану”, що реалізується Спілкою “Громадські ініціативи України”. 

Протягом року ментори та тренери Спілки “Громадські ініціативи України” проведуть системну роботу з посилення організаційного розвитку відібраних організацій через навчання, сесії з обміну досвідом, планування, індивідуальні консультації. Також організації матимуть можливість отримати міні-грант для реалізації невеликої ініціативи на місцевому рівні. 

За наслідками конкурсного відбору до участі були запрошені наступні організації, які працюють на рівні невеликих територіальних громад: 

БО “Фонд розвитку Чигиринщини” (Черкаська область)

ГО “ДІЄВЦІ КУЛЬТУРИ ЗБАРАЖЧИНИ” (Тернопільська область)

ГО “ Європейська Школа” (Закарпатська область)

ГО “Юстина” (Чернігівська область)

ГО “ЖІНКИ БЕССАРАБІІЇ” (Одеська область)

ГО “Креативний простір Креденц” (Закарпаття область)

ГО “Бушанська Толока” (Вінницька область)

ГО “Час вільних” (Донецька область)

ГО “Крок плюс” (Львівська область )

ГО ” Толкові” (Житомирська область )

ГО “ТВОЄ МІСТО РОМЕН” (Сумська область)

ГО “Оберіг Катеринки” (Миколаївська область)

БО “БФ “СОС Штаб Громадянської оборони” (Хмельницька область)

БО “БФ “Все буде добре-Україна” (Донецька область)

ГО “Міжрегіональний інститут розвитку громад” (Сумська область)

ГО “Ініціативи Степаня” (Рівненська область)

Довідка про Спілку «Громадські ініціативи України»

Громадська Спілка «Громадські ініціативи України» працює 2007 роцк як об’єднання (мережа) громадських організацій, які бачать своїм завданням підтрмку громадської активності на місцевому рівні. На сьогоднішній день Спілка об’єднує 28 громадських організацій, які представлені в 16 областях України. За більш як 15-ти річний досвід роботи у сфері розвитку громадянського суспільства ми накопичили значний досвід, унікальні методики, авторські тренерські курси та навчальні програми для підтримки та розвитку громадських організацій, які працюють на локальному рівні. Детальніше про Спілку та її діяльність можна дізнатися на сайті ngonetwork.org.ua та офіційниій Facebook сторінці https://www.facebook.com/ngonetwork.org.ua