Школа громадських ініціатив відбулася у Ворохті

Більше 20 представників громадських організацій з невеликих громад країни  навчались і ділились історіями успіху на “Школі громадських ініціатив “, що відбулася  у Ворохті впродовж 29 вересня – 2 жовтня.

Кожна з громадських організацій, яку представляли учасники школи є  переможцем конкурсу проєктів “На місцевих ініціативах будується сильна Україна” від Спілки “Громадські ініціативи України”, і реалізували соціальні ініціативи у своїх громадах. 

Під час реалізації проєктів організаціям надавалась менторська підтримка, а по завершенню проведено дослідження навчальних потреби на основі яких була сформована програма “Школи громадських ініціатив”

В рамках Школи учасники навчались  залученню ресурсів в громадські організації, ефективним комунікаціям, операційному і стратегічному плануванню та методам локального аналізу.

В останній день заходу організації презентували ініціативи, які вони реалізували в своїх громадах. 

Проведення Школи стало  частиною проекту “Інституційний розвиток громадських організацій в громадах України”, що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за сприяння Національного  фонду  підтримки демократії (NED).