![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_8787-1024x768.jpeg)
Більше 20 представників громадських організацій з невеликих громад країни навчались і ділились історіями успіху на “Школі громадських ініціатив “, що відбулася у Ворохті впродовж 29 вересня – 2 жовтня.
Кожна з громадських організацій, яку представляли учасники школи є переможцем конкурсу проєктів “На місцевих ініціативах будується сильна Україна” від Спілки “Громадські ініціативи України”, і реалізували соціальні ініціативи у своїх громадах.
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_8584-1024x768.jpeg)
Під час реалізації проєктів організаціям надавалась менторська підтримка, а по завершенню проведено дослідження навчальних потреби на основі яких була сформована програма “Школи громадських ініціатив”
В рамках Школи учасники навчались залученню ресурсів в громадські організації, ефективним комунікаціям, операційному і стратегічному плануванню та методам локального аналізу.
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_8739-1024x768.jpeg)
В останній день заходу організації презентували ініціативи, які вони реалізували в своїх громадах.
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_8705-1024x768.jpeg)
Проведення Школи стало частиною проекту “Інституційний розвиток громадських організацій в громадах України”, що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED).
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_8496-1024x768.jpeg)