Проект «Відродження» у селі Сергіївка

У Каховському районі ,у селі Сергіївка дуже занедбана іфроструктура. Село вимирає. Є лише школа,магазин та ФАП. У селі не працював сільський клуб більше 10 років.Будівля була приведена до жахливого стану.Молоді нікуди подітися.Люди духовно не мають змогу розвиватися

Коли я побачила цю споруда,яка називалась «сільським клубом»,то злякалася.Вагалася,а потім сказала собі,якщо не я, то хто?і почалося ,зібрались громадою,помили,прибрали і почали працювати.За рік зібрали два ансамблі,та вже представили свій район в області,а ще через рік , написавши грант до Британської Ради ,я отримала фінансову допомогу у розмірі 15000грн на відновлення стін у концертному залі.

Мета проекту згуртувати громаду.

У нас отрималось ! піднявши молодь села, ми своїми силами, для свого рідного клубу, зробили величезний вклад. Кожен день після основної роботи небайдужі мешканці села приходили до нашого клубу щоб прийняти участь у акції «Подаруй клубу один день!».Весь ремонт був зроблений громадою,безкоштовно.

Ремонт завершено.

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? Громада ,особливо ті жителі які приходили на допомогу кожен день,вони згуртувались,під час роботи навчались один в одного,що як правильно робили.Стали більш згуртованими.
Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? Дала змого радіти ,тому що, ми змогли змінити майбутнє наших дітей,онуків,що вони матимуть змогу відвідати цей заклад та духовно розвиватися.
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? На даний момент за рахунок сільської ради вставлені металопластикові вікна та двері в усьому клубі , та придбаний весь необхідний матеріал для встановлення стелі.

У клубі проводяться різні тематичні вечори,концерти,дискотеки.

Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива краща ініціатива у сфері культури
Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи Сергіївський сільський клуб.

автор – Груняшина Вікторія

Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо) Організатор Груняшина Вікторія.

Телефон : 0666698146

Посилання на группу у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/471712556521965/

Ел.ад. [email protected]

Назва успішної ініціативи Проект «Відродження»

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України ‘17», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням