Посібник “Молодь і партиципаторний бюджет: відкриття дверей до демократії”

Як ознайомити шкільну молодь з процесом партиципаторного бюджетування? Кого залучити до процесу? Якими повинні бути освітні заходи та дії в школах, пов’язані із навчанням бюджету участі? Як почути голос молоді? Як показати перспективу для вчителів та влади?

Відповіді на ці питання ви знайдете у посібнику Молодь і партиципаторний бюджет: відкриття дверей до демократії”. Ознайомитися з посібником онлайн ви можете за  цим посиланням: http://www.pauci.org/upload/files/Mlodziez_ua_b%20(1).pdf

Книга буде корисною для координаторів громадських бюджетів, робочих груп, працівників освітніх закладів та молоді.

Посібник підготувала варшавська громадська організація Fundacja Pole Dialogu. Переклад книги з польської на українську мову здійснено Фундацією польсько-української співпраці PAUCI Foundation у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я».

Проект «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» реалізується Фонд Східна Європа та PAUCI Foundation за фінансової підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги Проект “Партнерство для розвитку міст” проміс / pleddg (Проект ПРОМІС), що впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.