Нове покоління

Все розпочалося з активних молодих людей, котрі вирішили зробити щось більше для самих себе. Це була організована танцювальна новорічна вечірка. Натхненні успіхом та взагалі гарним результатом організованої власної культурної вечірки, вирішили повторити захід. Найближче був день закоханих. Приєдналось вже більше людей, і кожний вніс часточку себе під час підготовки до заходу.
Таким чином завершуючи один захід, знаходиться інша ідея, приєднуються нові люди, заводяться знайомства, друзі та нові успішні ініціативи.

«День молоді з красками холі» – в парку м.Білицьке була проведена святкова програма з конкурсами та виступами колективів з ДК, а в кінці усі бажаючи вийшли на сцену та обсипались фарбами холлі. Вийшли гарні фото – яскраві та святкові

«Salsa party» до дня закоханих,

«Фестиваль Діснеївських принцес» був організований до дня захисту дітей. Ініціативна група батьків на чолі з волонтерками Христини та Діана приєднались до свята організованого будинком культури та представили дівчат- дит.садівського віку пройтись у сукнях казкових принцес по головній сцені міста.
Літня дискотека «Open Air» за ініціативою одинадцяти класниці Ксенійї та її хлопця Дмитра (Dj) була проведена дискотека в міському парку, за підтримкою міської влади та ЗМІ.

Маючи успіх у організації та проведенні танцювальної новорічної вечірки була реалізована ідея щодо проведення  танцювальна вечірка до дня закоханих.

В колі друзів, що займаються парними танцями з сальси, невеличка група з танцювального колективу за підтримкою друзів , владою та ЗМІ організували безкоштовну літню дискотеку у місцевому парку. Яку відвідували і діти і їх батьки.
Навесні було запропоновано майстринями з Hand made провести кілька тематичних майтер класів приурочених до 8 березня, свята Пасхи та ін. За підтримки благодійних організацій та місцевої влади ( надання приміщення в музичній школі для проведення м.к.) впродовж 2х місяців більше 200 дітей та дорослих відвідали м.к. та навчилися робити бантики, м’які іграшки, магнітні сувеніри, опанували бісероплетіння та ін.
Влітку провели на день захисту дітей «Фестиваль диснеївських принцес» де кожна дівчина мала змогу пройтись подіумом в казковому образі.
На день молоді, за ініціативою молодді з сусіднього міста Білицьке та за підтримки міського депутата провели ярке свято з фарбами холлі

Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива Краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю
Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи «Нове покоління», Вушкварьок Аліна, Дівніч Діана, Христина Урядіна, Климов Андрій, Антоній Овчаренко, Дмитро Паршин та Ксенія Симоненко.
Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо) Вушкварьок Аліна, +380500276597, [email protected]
Назва успішної ініціативи «Нове покоління»

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України ‘17», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням