Навчально-екологічний проект «КОЛЬОРОВІ ВІДРА»

 Навчально-екологічний проект „Кольрові відра“- це наша спроба навчити дітей та молодь жити  за європейськими стандартами,  зокрема,  сортувати сміття змалечку в школі та дома, щоб не забруднювати не переробленими відходами довкілля.

За цей час нам вдалося встановити  КОЛЬОРОВІ ВІДРА, зроблені із екологічного картону, в сорока школах та дітсадках Запоріжжя, в деяких селах Запорізької області і, навіть, в Павлограді Дніпропетровської обл.

За допомогою волонтерів ми  проводимо з дітьми бесіди на цю тему, залучаємо їх до  різних конкурсів, квестів та вікторин  на екологічну тему, організуємо суботники та пікніки, мотивуємо призами. Також наша організація пропагує цей  проект на всіх радіо  та телеканалах Запоріжжя ( відео можна подивитися на https://www.facebook.com/colorbins/?pnref=lhc), бере участь в багатьох культурних закладах міста, співпрацює із владними структурами, які   не байдужі до нашої діяльності.

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? Ми залучили до нашого проекту сотні не байдужіх до  екологічного стану нашої краіни людей.   В тому числі дітей, їх батьків, вчителів, волонтерів, екологів, журналістів, спонсорів, то що.
Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? Ідея проекту КОЛЬОРОВІ ВІДРА нас  всіх згуртувала,  ми зрозуміли, що це дійсно потрібно дітям і взагалі українцям.
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? Звичайно. В майбутньому ми хочемо  охопити своїм навчально-екологічним проектом КОЛЬОРОВІ ВІДРА всі школи, дітсадки, вищі  та середні навчальні заклади Запорожжя та Запорізької області. А, можливо, пізніше, і всієї України. Таким чином діти та молодь, а також їх батьки, отримають реальну можливість сортувати сміття, що згодом має перетворитися на звичку у повсякденні.  В решті решт це буде сприяти тому, що вторсировина  буде перероблятися і не забруднювати довкілля.

 

Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах Треба перестати говорити і мріяти,  краще робити і втілювати свої мрії в життя.

Довідкова інформація про ініціативу:

 

Номінація, в якій бере участь ініціатива
  • краща ініціатива у сфері екології та охорони навколишнього середовища

 

Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи Громадська організація «Європейська ініціатива»(«ЄвроІн»)
Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо)  Маренко Наталія Федорівна, [email protected]

+380953004134

Назва успішної ініціативи Навчально-екологічний проект «КОЛЬОРОВІ ВІДРА»

 

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України ‘17», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням