Набір на програму Менеджмент соціальних інновацій від Української соціальної академії

Українська соціальна академія запрошує лідерів громад, менеджерів громадських та благодійних організацій до участі в інтенсивній програмі з організаційного розвитку.

Програма Менеджмент соціальних інновацій розрахована на людей, які мають досвід діяльності у громадському секторі і прагнуть особистого та професійного розвитку, відкритих до пошуку та впровадження інноваційних рішень заради успішного розвитку своєї соціальної ініціативи/проекту/організації.

Особливістю програми є її максимально прикладний фокус та інтенсивність, що дозволить всім учасникам в короткий термін розробити стратегію розвитку своєї ініціативи та одразу її втілювати. Унікальність програми полягає в тому, що ми пропонуємо бізнес моделювання для громадських ініціатив, що є запорукою не лише розвитку, але й стабільності. Учасники програми отримають більш глибоке розуміння того, як функціонують різні підрозділи та організація в цілому, зможуть міркувати більш стратегічно та системно й швидко приймати ефективні управлінські рішення.
Навчання відбуватиметься у зручному модульному форматі, що вдало поєднується з роботою чи навчанням. Сама ж програма передбачає:

4 стратегічні навчальні модулі в Києві:

  1. Менеджмент інновацій
  2. Маркетинг та комунікації. Брендинг та позиціонування.
  3. Фінансовий менеджмент
  4. Основні аспекти управління та стратегічне планування.

Учасники отримають:

  • прикладне навчання у кращих експертів на основі кейсів, реальних прикладів із діяльності неурядових організацій та практичних завдань
  • можливість здобути новий та структурувати набутий досвід
  • зустрічі та дискусії з кращими практиками України
  • можливість обмінятися ідеями, отримати цінні контакти і розширити власний світогляд.

Для участі у програмі Менеджменту соціальних інновацій слід заповнити та надіслати реєстраційну форму, в якій слід описати свою ідею соціальної ініціативи або місію та завдання Вашої організації. В особливий спосіб запрошуємо корпоративних учасників (до 3 осіб, задіяних в одній ініціативі), надаючи при цьому знижки до 50% від вартості програми.

Дедлайн подачі заявок – 17 листопада 2017.

Більше інформації про програму та умови участі тут.

З питаннями звертайтесь до Петра за адресою [email protected].

 Джерело:  prostir.ua