Конкурс малих грантів для активної молоді із Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей

О “Молода Черкащина” у межах проекту “Розвиток молодіжного активізму в Центральній Україні” та за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED) оголошує конкурс малих грантів.

Мета конкурсу:

Стимулювання співпраці молоді з Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей у напрямках підвищення політичної грамотності молоді та збільшення впливу молоді на прийняття рішень на місцевому рівні.

Умови конкурсу:

Заявки приймаються як від легалізованих громадських організацій, так і від ініціативних груп з Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей, керівниками або учасниками яких є члени мережі політично активної молоді “Творці Майбутнього”. Стати членом мережі можна заповнивши он-лайн анкетуДетальніше про мережу можна дізнатися тут http://tvorci.org.ua/.

Проекти мають бути подані у партнерстві не менш як двох організацій/груп з різних цільових областей та залучати молодь з різних регіонів Центральної України. Проект може містити:

  • проведення освітніх заходів для підвищення політичної грамотності молоді;
  • лобіювання змін до місцевих політик з метою ширшого залучення молоді до прийняття рішень;
  • створення та навчання молодіжних консультативно-дорадчих органів при ОМС;
  • проведення інформаційних кампаній на вищезгадані теми;
  • організацію студійних візитів та обмінів між молоддю з різних областей;
  • інші заходи, які сприятимуть збільшенню впливу молоді на місцевому рівні та посилення співпраці між регіонами.

Пріоритет надаватиметься організаціям та групам, представники яких проходили навчання у “Школі творців майбутнього” будь-якого року.

Заявки мають передбачати залучення додаткових коштів з місцевих джерел в обсязі не менше 10% від запитуваної суми. Проекти мають бути завершені до 30 січня 2018 року.

Сума коштів, запитуваних у КМГО «Молода Черкащина» має не перевищувати 27 тис. грн.

Не розглядатимуться проекти:

  • від осіб, що не є членами мережі “Творці майбутнього”;

  • осередків політичних партій чи релігійних організацій;

  • подані не за спеціально визначеною аплікаційною формою;

  • подані пізніше оголошеного строку.

Заявки приймаються до 30 жовтня 2017 року включно.

Заявка на ґрант повинна подаватися українською мовою за формою, яку можна переглянути ТУТ. Результати відбору будуть оголошені не пізніше 10 листопада 2017 року. Розпочати реалізацію проекту можна буде з 15 листопада 2017 року.

Заявки подавати електронною поштою на адресу ГО “Молода Черкащина”: [email protected]. Контактний телефон: (0472) 38-38-78 (Вікторія).

Дежерело:   prostir.ua