Курси комп’ютерної грамотності для літніх людей

Ініціатива ГО «Моя Єдина» була покликана надати змогу літнім людям користуватися сучасними IT технологіями, бути соціально адаптованими в сучасному середовищі, можливість спілкування за допомогою сучасних технологій.

За рік реалізації ініціативи було проведено  140 занять для людей від 50 до 80 років, завдяки яким отримано основні навички комп’ютерної грамотності близько 40 осіб. Залучено до допомоги роботи з літніми людьми 8 волонтерів( учні старших класів та студенти місцевих закладів). Курси проводилися на безкоштовній основі, спонсором в придбанні необхідного обладнання( ноутбуків)  та винагороди керівникам за перших 3 місяці діяльності курсів виступив UCBI

Ця ініціатива надала змогу літнім людям стати соціально адаптованими до сучасних викликів(можливість спілкуватися з ріднею та знайомими,можливість відправити комунальні платежі та мати свої власні комунальні кабінети, тощо),отримати необхідні знання та нових друзів.

Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла?

Так, ініціатива не закінчилася після спонсорської підтримки, а діяла до кінця 2017 року. Маємо бажання продовжити її і в 2018 році, адже бажаючі навчатися комп’ютерної грамотності вже почали реєструватися на новий навчальний курс.

Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива краща ініціатива у сфері місцевого розвитку
Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи ГО «Моя Єдина»
Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо) Ніколаєнко Сергій, +380507089516, https://www.facebook.com/maysternyaProstir/

[email protected]

Назва успішної ініціативи Курси комп’ютерної грамотності для літніх людей

Додамо, що дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України ‘17», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням