Гостьовий дім та коворкінг БУР Хата

Гостьовий дім та коворкінг БУР Хата – своєрідна альтернатива класичним хостелам та коворкінгам у Львові. У нас можна доступно переночувати, попрацювати, провести зустріч/тренінг, поснідати та випити кави. Це міні-хостел та освітній хаб, який функціонує на межі бізнесу та соціального хабу. 80% прибутку спрямовані на втілення проекту Будуємо Україну Разом.

Сам БУР – це волонтерський табір, який мандрує містами України та допомагає людям в потребі з ремонтами їхніх домівок. За 3 роки існування, силами 1500 волонтерів ми відбудували будинки для 144 сімей, створили 37 громадських просторів і намалювали 52 графіті у сірих районах міст. Також допомогли 7 містам відкрити свої молодіжні осередки, на зразок ВІЛЬна ХАта, Теплиця – Платформа Ініціатив та DRUZI вільний простір.

#БУР ставить собі за ціль формувати середовища людей, які взаємодіють між собою, підтримують ідеї один одного, діляться рецептами успіху. А #БУР_хата – це прагнення створити місце гуртування наших людей, яке б не вимагало регулярних фінансових вливань і було самоокупним.

Ми прагнемо дати відвідувачам відчуття дому та затишку, тому слово “хата” присутня не лише у назві, але й в атмосфері нашого гостьового дому. У нашій хаті гості почуваються, як у своїй. І ставляться до неї, як до своєї. Політика “босої ноги” створює атмосферу чистоти та домашності. Тому на вході роззуваємося.

Більше інформації:  https://www.facebook.com/burkhata/