“Форум-театр” в місті Бердянськ

5 квітня у стінах Бердянського Державного педагогічного університету студенти спеціальності Соціальна педагогіка взяли участь в постановці форум-театру на тему «Профілактика ризикованої поведінки в молодіжній субкультурі». Ініціаторами заходу виступили кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти (завідувачка Катерина Петровська) та ініціативна група «Нова Надія».

Метою даного проекту є створення простору для діалогу молодді. Піднімаючі важливі суспільні питання ми разом прагнемо знайти способи їх вирішення.

Впровадження інтерактивного методу роботи соціального педагога та соціального працівника здійснюється в рамках проекту «Форум-театр» за фінансової підтримки ГС СОКМО у рамках реалізації проекту «Школа громадської активності» за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Як зазначили учасники-майбутні фахівці соціальної сфери – форум-театр сприяє підвищенню їх професійної компетентності, розвитку креативності, нестандартного, варіативного мислення у вирішенні проблем різних соціальних груп.

До проведення форум-театру залучено джокера з міста Запоріжжя Дмитра Сар’яна. Планується підняти такі важливі теми, як працевлаштування.