Анонс. Активісти та місцева влада разом роблять міста більш комфортними

Після революції гідності та обіцянок великих змін, українське суспільство не лише очікує докорінної модернізації країни, але також хоче отримати більший вплив у процесах прийняття рішень. Зокрема, це стосується рішень, які приймаються на місцевому рівні.

Однак активі громадяни часто не володіють інструментами або не знають, як правильно їх застосовувати для успішного розвитку громад. Інститут Справ Публічних (Польща) і ГО «Наше Поділля» спільно з активістами трьох міст, серед яких – Мелітополь (Запорізька область), Вільногірськ (Дніпропетровська область) та Первомайськ (Миколаївська область), в рамках проекту«Складні проблеми – прості рішення: від публічної партисипації  до успішного управління» аналізували місцеві проблеми і вчилися застосовувати практики участі громадськості в процесах прийняття рішень (партисипації).

Про успішний досвід активістів та представників влади цих міст в різних важливих для місцевого життя тем, а також про досвід Польщі та інших країн Східної та Центральної Європи у впроваджені різних механізмів публічної партисипації та їх результатів йтиметься під час прес-конференцій та круглих столів, які відбудуться:

Миколаїв. 23 червня, початок о 11:00. Місце проведення: м. Миколаїв, проспект Центральний, 57, конференц-зал готелю «Palace Ukraine» (4 поверх).

Дніпро. 26 червня, початок о 14:00. Місце проведення: м. Дніпро, інформаційне агентство «Мост Днепр», вулиця Старокозацька 40.

Запоріжжя. 27 червня, початок об 11:00. Місце проведення: м. Запоріжжя – конференц-зала готелю «Інтурист» (просп. Соборний», 135, 9 поверх).

До участі в заході запрошуються журналісти, громадські активісти,  представники органів місцевого самоврядування.

 

Проект реалізований завдяки підтримці Національного фонду в підтримку демократії.