Громадська Спілка “Громадські ініціативи України”, установа “Черкаська агенція регіонального розвитку” та громадська організація “Академія стратегічних досліджень” (місто Черкаси) почали лютий 2019 з проведення тренінгу для активістів/ток Черкаської області на тему “Ефективне командотворення: як, з ким і навіщо співпрацювати в громадському секторі?”
За допомогою Павла Пущенка та Любові Ропало ми вивчали риси, умови та принципи формування команд, етапи розвитку, діагностували командні ролі та методи вирішення конфліктних ситуацій. Все це за допомогою ігор та розв’язання ситуацій, тому навчання проходило весело, і допомогло по справжньому згуртувати присутніх і надихнути на наступні кроки.
Цей дводенний тренінг став продовженням відкритого простору, який відбувся восени 2018 року та зібрав близько 50 активістів/ток зі всієї області. На відкритому просторі ми говорили про перспективи подальшої спільної роботи, на тренінгу продовжили розмову про вибудовування злагоджених команд в громадському секторі, про важливість їхньої співпраці в досягненні спільних цілей бо саме спільні зусилля здатні призвести до значних результатів.
Після інтенсивного навчання ми (Спілка ГІУ та Черкаські партнери) щасливі отримати теплі відгуки про захід від учасників.
Ось і підійшов час фінального фото учасників тренінгу "Ефективне командотворення…" -) Йой що це я, Павло Пущенко не…
Gepostet von Наталія Лук'янова am Samstag, 2. Februar 2019
Та навіть душевне відео )
Агенція регіонального розвитку навчає представників громадського сектору та органів місцевого самоврядування навичок співпраці (тих хто розуміє, що інакше віз ще довго буде "там" ?). ▶️ ГО #Корсунь_має_Потенціал! ЗА учасницьку демократію, тож починаємо працювати над новим проектом на цю тему "Діючі практики учасницької демократії. Черкащина". ✔ Запрошуємо на нашу територію в Корсунь (у нас тут назріває унікальний "громадський" бюджет – буде чого повчитися).Нас підтримує і надихає спілка "Громадські ініціативи України" ?
Gepostet von Людмила Писаревська am Sonntag, 3. Februar 2019
Тренінг відбувся у рамках проекту Спілки “Громадські ініціативи України” “Ефективна регіональна модель взаємодії НУО”, що фінансується Національним фондом підтримки демократії (NED)