Одеський КВУ проведе другий тренінг щодо інструментів е-демократії в Біляївській ОТГ

8 лютого 2019 року експерти Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» проведуть тренінг для представників Біляївської ОТГ щодо інструментів електронної демократії.

Також до участі у тренінгу запрошуються представники інших ОТГ Одеської області та органів місцевого самоврядування. Для участі у тренінгу заповніть, будь ласка, форму за посиланням: http://bit.ly/2RHOmZw

Тренінг спрямований на надання базових знань щодо набираючих наразі популярність в Україні інструментів електронної демократії, а також надання практичних навичок щодо виконання основних вимог до їх застосування для взаємодії з громадянами. Зокрема, на тренінгу учасники ознайомляться з такими інструментами електронної демократії як електронні звернення, електронні петиції, електронні публічні консультації та онлайн платформи для реалізації бюджету участі.

Окрім цього, учасників тренінгу ознайомлять із існуючими доступними варіантами впровадження інструментів електронної демократії.

Перший тренінг відбувся з представниками Красносільської ОТГ Одеської області 2 лютого 2019 року.

Подібні тренінги найближчим часом відбудуться ще в двох ОТГ Одеської області. Дата та час цих тренінгів будуть повідомлені пізніше. До участі у тренінгах запрошуються також представники всіх зацікавлених органів місцевого самоврядування ОТГ Одеської області.

Тренінг проводиться Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки швейцарсько-української програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge.

Детальніше про програму – на сайті egap.org.ua