Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні запрошує долучитися до регіонального форуму «Життя на межі миру», який цьогоріч приурочено розвитку культури волонтерства та тому, як волонтерські ініціативи сприяють зростанню та розвитку громад на сході України, що потерпають від конфлікту. Представники найуспішніших волонтерських ініціатив зі всієї України ділитимуться досвідом та проведуть тематичні онлайн-майстерні для учасників форуму.
Захід відбуватиметься в інтерактивній формі, адже учасники зможуть самостійно обрати, до якої онлайн-майстерні долучитися. Форум буде зосереджено на обговоренні таких ключових тем:
- як розвивати культуру волонтерства;
- як поєднувати волонтерські ініціативи з державними програмами та співпрацювати у синергії;
- як втілювати довгострокові та сталі ініціативи;
- як за допомогою волонтерства ефективно розв’язувати соціальні проблеми;
- як побудувати ефективну комунікацію для успішного втілення волонтерських ініціатив;
- як сприяти розвитку волонтерства в умовах пандемії COVID-19;
- як боротися з психологічним вигоранням серед волонтерів.
Форум відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom 20 листопада. Щоб долучитися до обговорень, необхідно зареєструватися за посиланням до 17 листопада, 9:00 ранку. Перші 100 зареєстрованих учасників отримають подарунки.
Після завершення панельних дискусій та онлайн-майстерень учасники зможуть насолодитися музикою українського гурту US Orkestra.
Форум організовано ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Європейського Союзу.
Для запитів ЗМІ
Влада Соловйова, спеціалістка з комунікацій, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, [email protected] або +380 95 529 4240
Для довідки
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.