Навчальні візити для громадських активістів Донецької та Луганської областей

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» та громадська організація «Точка доступу» запрошує представників цільових громад Донецької та Луганської областей* до участі у навчальних візитах

В рамках проєкту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки у громадах» передбачені навчальні візити. Цікавим компонентом проєкту буде проведення трьох навчальних поїздок для громадських активістів в м. Кременчук, Херсон та Львів. У Кременчуці учасники зможуть ознайомитись з діяльністю молодіжних ініціатив, у Херсоні є дуже хороший досвід впровадження в життя міста гендерної політики, у Львові є дуже цінний досвід ефективної взаємодії неурядових організацій та громадських ініціатив з місцевим самоврядуванням.

Терміни та місця проведення навчальних візитів:

  • 12-15 жовтня – Херсон
  • 13-16 жовтня –  Кременчук
  • 20-23 жовтня –  Львів

 У відборі учасників будемо брати до уваги:

  • Наскільки активно кандидати долучилися до участі у попередніх заходах проєкту;
  • Які мотивація та очікування кандидатів щодо участі в навчальних заходах;
  • Попередній досвід участі у подібних заходах (перевага надаватиметься кандидатам, які раніше не брали участі в навчальних візитах).

При формуванні групи буде враховано гендерний баланс та географічну

представленість.

Для участі у конкурсі з відбору учасників та учасниць навчального візиту необхідно до 28 вересня 2020 року заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/YWuYcu7Nc58arS6k7

Участь у візиті (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору до 2-го жовтня 2020 року.

* Цільові громади в Донецькій області: Авдіївська, Сіверськ, Слов’янськ, Соледар, Дружківка, Добропілля, Світлодарськ, Мирноград, Покровськ,  Мар’їнка, Мангушський р-н, Сартана, Волноваха, Великоновосілківський р-н, Вугледар, Красногорівка, Новгородське.

* Цільові громади в Луганській області: Лозноолександрівський р-н, Троїцьке, Нижньодуванка, Біловодськ, Міловське, Красноріченськ, Кремінне, Привілля, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Станиця Луганська, Попасна.

 

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.