Спілка «Громадські ініціативи України» запускає дайджест історій успіху

Спілка «Громадські ініціативи України» започатковує нову традицію випуску  щомісячного дайджесту «Історії успіху громадських ініціатив»

Метою нашого дайджесту є популяризація важливих ініціатив, акцій, проектів, які були реалізовані громадськими організаціями та ініціативними групами на локальному рівні. За 10 років діяльністі Спілки ми зібрали сотні таких практик і прагнемо, щоб вони поширювалися і надихали інших.

В кожному випуску дайждесту ми будемо формувати тематичні підбірки цікавих практик або знайомити вас з найбільш свіжими ініціативами. В першому випуску  ми розказуємо  про ті проекти та акції, які були визнані найкращими практиками 2016 року.

Дайджест поширюється серед сотень громадських організацій, ініціативних груп та фондів та донорів  в Україні та за кордоном.
Ми бачимо цей дайджест як можливість  створити майданчик для обміну найкращими ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом/бізнесом, а також запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації/місцевої громади/ініціативних груп.

Також будь яка громадска організація чи ініціативна група  можете розказати свою історію успіху – для цього просто перейдіть запосиланням, заповніть аплікаційну форму, та відправте на адресу  [email protected]  з позначкою “Ініціатива для дайджесту ГІУ”. Отримані   описи історії успіху громадських ініціатив будуть опубліковані на сайті мережі «Громадські ініціативи України» – http://ngonetwork.org.ua. та потраплять на сторінки дайджесту.

Крім розміщення історії на нашому сайті http://ngonetwork.org.ua/, щороку ми визначаємо найкращі історії під час Форуму “Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад”.

Нагадуєм, що визначення найкращих ініціатив 2017 року відбудеться 20-21 квітня під час чергового Форуму “Від ідеї до успіху”. Зверніть увагу, що реєстрація на Форум вже відкрита і доступна за посиланням. 

Довідково: Громадська Спілка «Громадські ініціативи України» була заснована в 2007 році як неформальне об’єднання (мережа) організацій, які бачать своїм завданням підтрмку громадської активності на місцевому рівні. Сьогодні Громадська спілка “Громадські ініціативи України» представлена в 16 областях України. Кожна організація – член Спілки є центром невеликої регіональної мережі, яка включає від 7 до 20 неурядових організації локального рівня.

Протягом 2007-2016 років діяльність Мережі була спрямована на зміцнення локальних неурядових організацій (переважно через навчання їх лідерів) та мережування ініціатив в регіонах.  .

Останні роки Громадські ініціативи України окрім проектів пов’язаних з розвитком та підтримкою ініціатив,  займались також розвитком місцевих територіальних громад, налагодженням взаємодії між громадськими активістами та місцевою адміністрацією, сприянням в проведені реформи децентралізації.

Після 9-ти років роботи як неформальне об’єднання в 2016 році було прийнято рішення про реєстрацію Громадської спілки «Громадські ініціативи України». Головною метою діяльності спілки є створення сильного об’єднання (платформи) неурядових організацій в першу чергу на місцевому рівні, здатного впливати на формування політики за участі громадян, а також сприяти впровадженню реформ як в країні в цілому так і на рівні окремих спільнот.

Звіт про роботу Спілки за 2007 – 2017 роки можна переглянути за цим посиланням

Facebook Comments

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *