Запрошуємо на тренінг з адвокасі (Черкаська область)

Громадська Спілка “Громадські ініціативи України”, установа “Черкаська агенція регіонального розвитку” та громадська організація “Академія стратегічних досліджень” (місто Черкаси) щиро запрошують громадських активістів/ток  з Черкаської області до участі у тренінгу  “Адвокасі: від ідеї до втілення мрій”

Дата: 15-16 березня, Черкаси. Заявки на участь очікуємо до 10 березня, для цього треба заповнити невелику онлайн анкету за цим посиланням

До участі у тренінгу  запрошуються громадські організації, ініціативні групи, особливо ті, які діють на місцевому рівні (невеликих міст, сіл, ОТГ).

Цей дводенний тренінг стане логічним продовженням відкритого простору та тренінгу з побудови команд і коаліцій, які відбувалися в жовтні 2018 та лютому 2019 року за підтримки Спілки ГІУ.

Продовжуємо посилювати один одного та планувати спільні активності на Черкащині!

Мета тренінгу: будемо вчитися проводити ефективні адвокаційні кампанії для впровадження суспільно-важливих змін

Які знання та вміння учасники/ці отримають в результаті участі в тренінгу?

Будемо говорити про:

 • природу адвокації (і що в деталях означає це слово);
 • основні етапи адвокаційної кампанії;
 • планування кампанії;
 • канали комунікації та інструменти спілкування з органами влади;
 • бенефіціарів, стейкхолдерів (зацікавлених осіб) та осіб, що приймають рішення;
 • приклади успішних адвокаційних кампаній на місцевому рівні.

Учасники/ці тренінгу отримають навички для:

 • аналізу проблеми;
 • ефективної співпраці з органами влади та переговорів з особами, що приймають рішення;
 • складання декількох видів карт стейкхолдерів (зацікавлених сторін);
 • планування та організації проведення адвокаційних заходів;
 • організації та проведення креативних публічних акцій;

Тренерка – Тетяна Дурнєва: Виконавча директорка ГО «Громадський холдинг «Група Впливу». Тетяна – випускниця  Донецького національного університету (спеціальність «Політологія»), Української школи політичних студій (2014) та Школи державного управління (2015).  Стажувалась в США за програмою «Пропаганда здорового способу життя» (2011), завершила сертифікатну програму «Управління неприбутковими організаціями» в Українському Католицькому Університеті (2012).
Працює в громадському секторі з 2002 року. Займається проведенням адвокаційних кампаній, розвитком локальних громадських ініціатив,  організацією та проведенням тренінгів з питань виборчого законодавства та адвокації. У 2006-2014 рр. успішно реалізувала в Донецьку програми з розвитку велосипедної інфраструктури, контролю над тютюном та алкоголем, підвищення безпеки дорожнього руху шляхом проведення комплексних адвокаційних кампаній. Після переїзду до Києва пріоритетом  діяльності стали: захист прав та інтересів громадян, вплив на формування державної політики щодо внутрішньо переміщених осіб та громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольній українській владі території, а також посилення спроможностей місцевих ініціатив та молодих громадських організацій.

***

Організатори забезпечують харчування протягом заходу,  а також повернення грошей за квитки та проживання для учасників з інших населених пунктів області (за потреби).

Тренінг відбудеться у рамках проекту Спілки “Громадські ініціативи України” “Ефективна регіональна модель взаємодії НУО”, що фінансується Національним фондом підтримки демократії (NED)