Запрошуємо на on-line форум «Успішні локальні громади» 25-26 лютого 2021 року

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують учасників та учасниць проєктів «Успішні локальні громади)», та інших осіб зацікавлених розвитком місцевих громад, до участі у Форумі обміну досвідом, що проходитиме онлайн з 25 по 26 лютого 2021 року.

Попри всі виклики, які поставив перед нами 2020 рік, представниці та представники громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування продовжували діяльність на користь своїх громад. 2020 рік приніс також завершення найважливішого етапу реформи децентралізації – процесу створення нових територіальних громад.

Запрошуємо на форум, який стане простором для дискусій та  рефлексій над роботою на рівні громад. Протягом двох днів форуму спільно зі спікерами подивимось на український та закордонний досвід у цій сфері, зокрема в частині зміцнення соціальних зв’язків та згуртування громади, дослідження та подальшого використання потенціалу громади.

Програма форуму буде цікава для місцевих активістів та активісток, представників та представниць місцевого самоврядування, журналістів та журналісток та всіх, хто переймається питаннями зміцнення локальних громад.

Під час онлайн-форуму, учасники та учасниці зможуть:

  • взяти участь у дискусіях та обговореннях за участю українських та закордонних експертів та експерток;
  • поглибити знання та вивчити цікавий досвід з актуальних тем, важливих для розвитку громад, зокрема: комунікація на рівні громади, залучення громадян, вирішення конфліктів і діалог, рівний підхід у партисипації, локальний аналіз;
  • презентувати результати визначення потреб та можливостей громади через проведення локальних аналізів у своїх громадах у грудні 2020 – січні 2021 (або познайомитись з досвідом команд, які провели дані локальні аналізи у своїх громадах);
  • обмінятись практичним досвідом та започаткувати партнерства між територіальними громадами з різних областей України.

Для учасників та учасниць цьогорічного проєкту заплановані також окремі інформаційно-консультаційні сесії на тему наступних заходів в рамках програми.

З програмою форуму можна познайомитись за цим посиланням .

Форум проходитиме на платформі Zoom. Під час виступів закордонних спікерів та спікерок буде забезпечуватись синхронний переклад. Участь у форумі безкоштовна. Для участі необхідно зареєструватись до 21 лютого 2021 року за посиланням: https://forms.gle/bWtfbQcNHYtmReNv5

Всі зареєстровані особи будуть повідомленні про деталі щодо участі окремим листом.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою ukraina@fed.org.pl.

 

Проект реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

 

 

One Comment

  1. Антоніна Гурбанська 25.02.2021