Запрошуємо громадських активістів Донеччини та Луганщини на тренінг з медіакомунікацій

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг «Із журналістом на ти або ефективні медіакомунікації». Тренерами виступлять журналістка, координаторка «Донецького прес-клубу», керівник проектів «Школа нових медіа» і «Використання та розвиток інноваційних технологій у роботі регіональних ЗМІ» Світлана Агаджанян та громадський діяч, редактор інтернет-журналу «Халва» (м.Дружківка), менеджер Платформи ініціатив «XALVA hub» Сергій Пронкін.

Тренери розкажуть про форми взаємодії зі ЗМІ та що саме цікавить журналістів, як формувати ключові повідомлення для журналістів та які заходи для них найкраще проводити, як співпрацювати із різними видами медіа та вести базу медіа. Також учасники зможуть попрактикуватися в організації прес-конференції та спілкуванні з тележурналістами. Тренінгісти запишуть власні відеокоментарі та разом з тренерами проаналізують записи.

Заходи відбудуться з 09:00 до 17:00 22 грудня (четвер) у Краматорську та 24 грудня (субота) в Бахмуті. Місця проведення тренінгів буде повідомлено відібраним учасникам додатково.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням, вказавши, у якому з міст ви хочете проходити тренінг. Дедлайн подачі заявки 20:00 20 грудня 2016 року. Результати відбору будуть повідомлені до 20:00 21 грудня 2016 року.

Організатори забезпечують харчування учасників, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус або потяг у вагоні не вище класу купе) за наявності квитка до міста, в якому буде проведено тренінг та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка. Під час тренінгу учасники отримають роздаткові матеріали.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.