Запрошуємо до участі у IV всеукраїнському форумі місцевих громадських ініціатив України!

Громадська спілка “Громадські ініціативи України” оголошує прийом заявок для участі у Форумі “Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад”. Захід вже традиційно присвячений розвитку громадських організацій та ініціатив, що працюють на місцевому рівні, в українських містах, районах, селах і селищах, а також в об’єднаних громадах.

Форум стане цікавим та корисним майданчиком для презентації ідей, пошуку партнерів, отримання інформації про нові ініціативи та можливості. Учасники зможуть обговорити досвід, який всі громадські активісти отримали за останній рік та обговорити роль місцевих ініціатив у подальшому розвитку України.

Захід відбудеться 20-21 квітня 2018  року в місті Одеса.

На учасників чекають надихаючі промови, презентації успішних проектів, майстер-класи, тематичні дискусії. На форумі ми також будемо говорити про нові  виклики,  які стоять перед українським суспільством загалом та громадськими організаціями, а також як ми можемо на ці виклики реагувати.

Учасниками форуму стануть лідери громадських організацій та ініціативних груп з усіх куточків України, а також  науковці, культурні діячі, представники органів місцевого самоврядування, представники бізнесу та донорських організацій. Всі разом впродовж двох днів будемо шукати відповіді на найбільш актуальні питання, що стоять перед українським громадянським  суспільством.

Цьогоріч простір форуму спланований як великий комунікаційний майданчик. В учасників форуму буде багато можливостей дізнатись про інші організації, ініціативи, ідеї, а також презентувати власні пропозиції та започаткувати партнерства. В програмі форуму заплановані: панельні та тематичні дискусії, майстер-класи, перегляд відео, знайомство з новими програмами для НУО.

Вже традиційно під час Форуму відбудеться нагородження переможців конкурсу “Краща громадська ініціатива України”. Це конкурс, який у 2013 році започаткувала Спілка “Громадські ініціативи України”, щоб відзначити найбільш значущі громадські ініціативи у сфері активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом/бізнесом, а також запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації/місцевої громади/ініціативних груп. З номінантами на відзнаки у восьми категоріях можна ознайомитись на сайті http://ngonetwork.org.ua/ у розділі «історії успіху».

До участі у форумі запрошуються громадські організації, ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, хочуть поділитися своїм досвідом, та вмотивовані до розвитку та налагодження партнерств. Відібраним учасникам буде забезпечено проживання та харчування під час форуму, матеріали, а також відшкодовано витрати на проїзд.

 

Як взяти участь? До 31 березня 2018 року заповніть невелику анкету за цим посиланням

 

Контакти:

Інформація щодо участі в Форумі: Руслана Стасюк  050 140 53 16, 096 464 88 33, [email protected]

Загальні питання, партнерство, виступи спікерів: Юрій Степанець 067 960 72 64 [email protected]

 

Більше про діяльність Мережі ”Громадські ініціативи України”

сайт мережі http://ngonetwork.org.ua/

сторінка мережі у фейсбуці www.facebook.com/ngonetwork.org.ua

 

Форум відбудеться в рамках проекту «Підтримка громадських ініціатив України», який

реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за сприяння Національного фонду демократії.