Як придбати набір для планування організаційного розвитку від Спілки «Громадські ініціативи України»

Пропонуємо  для громадських організацій України набір з організаційного розвитку, який стане в нагоді НУО в творенні командної атмосфери, плануванні діяльності, визначенню та досягненню цілей організаційного розвитку.

Ми намагались зробити досить простий та цікавий у використанні інструмент, який би став у нагоді як досвідченій так і молодій організації, що тільки-но стає на шлях свого розвитку. По при те що в наборі інструментів є дуже важливі елементи, проте всі вони описані надзвичайно просто, з прикладами, а інколи досить детальними інструкціями використання. Звичайно, що головний акцент ми ставили на розвитку команди, взаємодії, взаємопідтримці та спільній діяльності.

Набір складається:

– з календаря-планувальника на 2021 рік, що має розмір 120х80 см;

– наклейок до календаря для планування роботи організації;

– 10 простих кроків до створення дієвої і сильної команди «Разом це успіх» у вигляді карток, які  ілюструють та описують як крок за кроком провести той чи інший захід;

Більш детально опис за посиланням.

За кошти донорів ми змогли надрукувати невелику часину цих матеріалів і розіграли їх серед підписників  сторінки Спілки «Громадські ініціативи України» в фейсбук.

Але будь хто може замовити комплект планувальника для громадських організацій на 2021 рік    Ціна комплекту складає всього 365 гривень.

Для придбання необхідно заповнити анкету  https://cutt.ly/EjIxDVf