Всеукраїнський шестиденний табір для 55 учасників з усієї України віком від 15 до 18 років

Розпочалось зголошення на Всеукраїнський табір, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура-Чернігів».
Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації та Спілкою Української Молоді в Україні.
Проект спрямований на залучення громадських активістів та проведення на шестиденному таборі спільного навчання та підготовки впорядницького складу. Учасники, які пройдуть вишкіл, в майбутньому зможуть залучатися до організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), з метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Продовжуючи сприяння процесам національно-патріотичного виховання дітей та молоді в регіонах України, організатори проведуть шестиденний табір для 55 учасників з усієї України віком від 15 до 18 років (9-11 класи, 1 курс).

Захід відбудеться в Чернігівській області з 24 по 29 жовтня 2016 року (під час осінніх канікул).
Участь у заході це:

  • Знайомство з активною та патріотично налаштованою молоддю з цілої України;
    Обмін досвідом;
  •  Навчання активним методам роботи з дітьми та молоддю (ігри, інтерактивні методи, рольові ігри та ігри на комунікацію, інтеграційні танці тощо);
  •  Напрацювання спільних проектів;
  •  Участь у майбутньому в організації та проведенні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Для участі в таборі необхідно до 30 вересня 2016 року (включно) заповнити анкету он-лайн: goo.gl/forms/XauKJ8QLU3zouh112
Проживання та харчування повністю покривається за рахунок організаторів.
Проїзд – за власний кошт учасників, (вирішується питання щодо покриття витрат на проїзд – до місця проведення та в зворотному напрямку, за умови наявності оригіналів проїзних документів і в межах вартості проїзду рейсовим автобусом або плацкартним вагоном поїзда).
Усі зголошенні на табір будуть поінформовані про результати відбору 5 жовтня 2016 року.
Особи, яких відберуть для участі в таборі, отримають додаткові інструкції (місце збору, список необхідних речей, і т.п.).

За додатковою інформацією звертайтесь:
Павло Євтушок [email protected]