Відкритий простір у Рівному: говоримо про спільні дії і місцеві зміни

Громадська Спілка Громадські Ініціативи України та громадська організація “Волинський ресурсний центр” (місто Рівне) запрошує активістів/ток до участі у відкритому просторі “Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?”, який відбудеться 7-8 грудня у Рівненській обласній бібліотеці для молоді (Рівне, вул. Київська, 18). 

Початок заходу в 11:00.

Ми пропонуємо лідерам громадських організацій, рухів та ініціатив, які працюють у Рівненській області, разом подумати, що ми можемо робити в своїх громадах зараз, коли з’являються нові виклики та нові можливості.

Що можуть робити спільно ініціативи у сфері екології, місцевого розвитку, урбаністики, роботи з дітьми і молоддю, соціальні ініціативи, захисту тварин, культурні товариства та товариства національних меншин, а ще багато інших організацій та ініціатив, що працюють на Рівненщині?

Що в нас спільного, а що відмінного? Чи маємо спільні інтереси? Чи можемо бути корисними один одному? Які ресурси і можливості ми вже маємо, а яких потребуємо? На ці та багато інших питань ми будемо шукати відповіді разом упродовж двох днів.

Окрема частина нашого відкритого простору буде присвячена обговоренню можливостей для спільної роботи, а також темі наших компетенцій та знань, яких не вистачає для успішної діяльності. Подумаємо і про те, що стримує співпрацю організацій Рівненщини та якими могли би бути наші спільні проекти.

До участі у відкритому просторі запрошуються громадські організації, ініціативні групи (особливо ті, які діють на місцевому рівні), активісти/ки Рівненської області.

Організатори забезпечують учасників відкритого простору харчуванням протягом заходу. Також при потребі організатори здійснюють повернення коштів за квитки та можуть забезпечити проживання для учасників заходу із інших населених пунктів області.

Контактна інформація:
Руслана Стасюк Ruslana Stasyuk
E-mail: [email protected], 050-140-53-16, 096-464-88-33