Відкрито програму грантів HBCE у сфері культури, мистецтва та освіти

Команда Harald Binder Cultural Enterprises відкрила Програму грантів HBCE. Організатори запрошують громадські організації подати свої проекти у сфері культури, мистецтва та освіти. Грант передбачає фінансування у розмірі від 500 до 5 000 €.

 Конкурс на фінансову підтримку проектів відбувається вперше. У планах підтримати до 10-ти актуальних проектів, які будуть реалізовані у 2018 році, та оголосити про наступний відбір.

Програма грантів спрямована на підтримку ініціатив у сфері мистецтва, культури та освіти в Україні, які орієнтовані на актуальні теми та інноваційні підходи. Загальна сума гранту становить від 500  до 5 000 €  та покриватиме 70% від усіх витрат проекту. Обов’язковою умовою подачі на грант є реалізація проекту в Україні.

Крайній термін подачі проектів: 30 листопада 2017 р.

Дати реалізації проектів: січень – вересень 2018 р.

Детальніше про умови та критерії програми на сайті: http://hbce.com.ua/our-grants/

Аплікаційна форма: http://hbce.com.ua/app/

Harald Binder Cultural Enterprises (HBCE) заснована у 2015 році культурним підприємцем та меценатом Гаральдом Біндером, що вже більше 20-ти років провадить дослідницьку діяльність в Україні та є засновником Центру міської історії у Львові. В основі діяльності HBCE – підтримка ініціатив, що сприяють сталому розвитку культури та освіти в Україні і підвищують її конкурентоспроможність на міжнародному рівні.

З питаннями та пропозиціями звертайтесь: [email protected]

Джерело – culturepartnership.eu