В Роздільній пройшов тренінг «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів»

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» 12 червня в Роздільній в залі засідань Роздільнянської міської ради провела тренінг «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» для місцевих депутатів, їх помічників та працівників апарату.

Метою тренінгу було дати учасникам розуміння природи конфлікту інтересів під час реалізації повноважень місцевого депутата, а також напрацювати навички врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення.

Протягом тренінгу учасники ознайомилися з поняттям приватного інтересу, потенційного та реального конфлікту інтересів, складовими конфлікту інтересів, впливом приватних інтересів на здійснення представницьких функцій, основні сфери місцевого самоврядування, де може виникнути конфлікт інтересів, обов’язками та алгоритмом запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, відмінності врегулювання конфлікту інтересів під час пленарних засідань та засідань постійних депутатських комісій, етичними обмеженнями в діяльності депутатів, зокрема в частині отримання подарунків.

Громадська кампанія з “Атестації депутатів місцевих рад” започаткована Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та реалізується в партнерстві з громадськими організаціями з інших областей України. Антикорупційний компонент Атестації депутатів місцевих рад реалізується в рамках проекту ООО ВГО “Комітет виборців України” “Доброчесні місцеві депутати” за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії. За реалізацію ініціативи в Одеській області відповідає Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України”.