Український культурний фонд приймає заявки

Мрієте організувати фестиваль? Бажаєте створити креативний простір? Хочете зробити інноваційне дослідження? Можливо, бажаєте створити курс з графічного дизайну? А може хочете створити аудіодискрипцію для фільму? Чи бажаєте поставити спектакль, де головну роль зіграють митці з інвалідністю? Український культурний фонд запрошує реалізовувати проекти разом!
Гранти на підтримку проектів можуть отримати представники всіх секторів культури та мистецтв.

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Наразі УКФ надає грантову підтримку культурним проектам, автоматизувала та спростила процес приймання проектних заявок, оновила конкурсні програми та збільшила їхню кількість. Відтепер УКФ має 10 програм. Важливо, що з 1 листопада 2019 року було скасовано обмеження на кількість поданих проектів: один заявник може подати по одному проекту на всі програми УКФ. При цьому, проекти, що подаються від одного заявника на різні конкурсні програми, повинні бути з різними назвами, цілями, завданнями, результатами та різними складами проектних команд.

Десять нових програм УКФ підтримують всі сектори культури та мистецтв. Винятком є програми «Культурні столиці України», «Культура. Туризм. Регіони» та «Культура для змін», які сприяють проектам із сектору культурних та креативних індустрій.

Цього року за підтримки УКФ було реалізовано 432 проекти, що охопили всі області України, крім Автономної Республіки Крим.

Український культурний фонд запрошує громадські організації та об’єднання взяти участь у конкурсних програмах. Детальніше про них, умови участі, методику оцінювання проектів можна дізнатися тут.