У Краматорську обговорять роль громадських організацій у розвитку регіону

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» за підтримки підтримки департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації запрошують представників громадських організацій та членів Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області обговорити вплив розвитку громадянського суспільства на ситуацію в регіоні. Засідання круглого столу «Роль організацій громадянського суспільства в соціально-економічному розвитку Донеччини» відбудеться 30 листопада в Краматорську.

Активісти обговорять що таке соціальне замовлення та як воно працює, які існують приклади успішної роботи соціального замовлення в Україні та закордоном, а також перспективи соціального замовлення в Донецькій області. Метою зустрічі є пошук шляхів ефективної взаємодії органів влади та громадськості щодо реалізації соціальних замовлень на Донеччині.

У заході візьмуть участь:

– Ігор Стокоз, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації;

– Юлія Житинська, експерт Донецької обласної організації «Комітет виборців України»;

– Роман Кисленко, аналітик Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

Захід відбудеться 30 листопада о 14:00 за адресою: м. Краматорськ, пл. Миру 2, каб. 215.

Організатори відшкодовують учасникам транспортні витрати (автобус) за наявності квитка до місця проведення заходу та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка.

Захід організовує Донецька обласна організація «Комітет виборців України» спільно з Донецькою обласною державною адміністрацією за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Реалізація Національної стратегії підтримки громадського суспільства в Донецькій області».