Цього року на конкурс малих грантів від Громадської спілки «Громадські ініціативи України» надійшла рекордна кількість заявок

Завершено прийом заявок на конкурс малих грантів від  Громадської спілки «Громадські ініціативи України». Цього року,  на цей вже традиційних конкурс, надійшла рекордна кількість заявок зі всіх куточків України – 190 проектів.

Результати розгляду проектів будуть оголошені 1 листопада на нашому сайті www.ngonetwork.org.ua, тож  слідкуйте за оновленнями!

Нагадаємо, що цей конкурс є частиною проекту «Підтримка місцевих НУО і громадянських ініціатив» який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

Метою  конкурсу є активізація громад в  більшості областей України  через  реалізацію соціальних міні-проектів, які б мали безпосередній вплив на місцеві спільноти, включали участь у проекті місцевих жителів, а також були реалізовані у співпраці з організацією або ініціативною групою з інших регіонів України.

Додамо, що підтримані будуть до 10 проектів, сума фінансування міні-грантів до 25 тисяч грн.

Контакти: Сергій Пасічник – координатор мінігрантів громадської спілки «Громадські ініціативи України» тел. (066) 2172455 [email protected]