тренінг «Адвокація та співпраця з органами влади» в Одесі

Громадська організація «ГРУПА ВПЛИВУ» запрошує на дводенний тренінг «Адвокація та співпраця з органами влади», який відбудеться в Одесі 23-24 вересня 2017 р.

– Якщо ви є представником громадської організації чи ініціативним активістом, якому не байдуже майбутнє країни;
– Якщо ви займаєтеся захистом прав й вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від наслідків конфлікту населення;
– Якщо ви мешкаєте та працюєте на території ОдеськоїМиколаївськоїХерсонської чиЗапорізької області – цей тренінг для вас!

Учасники тренінгу отримають знання:
– про основні етапи адвокаційної кампанії;
– про те, як правильно вибудувати свою адвокаційну кампанію, аби вона була ефективноюй ви досягли поставленої мети;
– про канали комунікації й ключові меседжі, які при цьому потрібно застосовувати під час спілкування з органами влади;
– про приклади успішних адвокаційний кампаній на місцевому рівні.

Крім того учасники тренінгу зможуть попрактикуватися й перевірити свої нові навички й знання під час спеціальних завдань. Це допоможе їм у майбутній роботі.

Тренер: Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО «ГРУПА ВПЛИВУ», експертка з питань внутрішньо переміщених осіб.

Для участі в тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/yfyJuf до 11 вересня 2017 р. включно. Відібрані учасники отримають підтвердження про їхню участь не пізніше 14 вересня. Тоді ж їм буде надано додаткову детальну інформацію про місце проведення тренінгу та ін.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання й харчування учасників, а також компенсують транспортні витрати (автобус/вагон типу плацкарт або купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та завчасно підготовленої копії квитка у зворотній бік (за умови обов’язкової участі у мінімум 90% заходів програми тренінгу).

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Посилення захисту прав ВПО через співпрацю Уповноваженого ВРУ з прав людини з громадянським суспільством», який ГО «ГРУПА ВПЛИВУ» реалізовує у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого з прав людини ВРУ за підтримки Програми розвитку ООН.