Стартує набір на семінар для активних переселенців по роботі з громадами

Ми віримо, що активні люди живуть як у великих містах, так і у маленьких містечках нашої країни. І ми шукаємо таких людей, щоб поділитись досвідом розвитку громад в Києві 25-26 лютого та підштовхнути до запуску власних проектів.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ ВІД ЗАХОДУ?

  • Отримаєте практичні знання з питань формування та розвитку громади, лідерства у громаді, ресурсів громади та соціальної мобілізації населення;
  • Почуєте активістів з інших куточків України та дізнаєтесь, які проблеми та яким чином вони вирішують у своїх громадах;
  • Попрактикуєтесь у розробці проекту для розвитку громади;
  • Надихнетесь на активну роботу у своєму місті чи селищі.

 

ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ ДОЛУЧИТИСЬ?

1. Бути переселенцем із Криму чи сходу України або активістом, який займається вирішенням проблем переселенців.

2. Брати активну участь у розвитку громади свого села, селища міського типу чи міста (населенням до 350 000 чоловік).

3. Проживати в одній з областей: Київська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Кіровоградська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Сумська, Полтавська та Черкаська.

4. Зареєструватись за посиланням

5. Дочекатись підтвердження участі та приїхати до Києва на захід.

 

ДАТА Й МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Семінар розпочинається о 9:30 25 лютого (субота) і завершиться о 16:00 26 лютого (неділя). Розміщення учасників і сам семінар проходитиме в одному з готелів Києва (точна адреса буде повідомлена зареєстрованим учасникам).

 

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ

Проживання та харчування оплачують організатори семінару. Компенсація вартості проїзду відбудеться тільки за умови надання дублікатів проїзних документів.

 

Якщо маєте питання, пишіть на [email protected] з темою листа “Семінар 25-26 лютого”.

Захід «Семінар для активних переселенців по роботі з громадами» виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

2 коментарі

  1. Ірина 14.02.2017
    • Anna_Derevyanko 15.02.2017