СПІВПРАЦЯ УКРАЇНСЬКИХ ТА ПОЛЬСЬКИХ ШКІЛ – ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ПЕДАГОГІВ

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща ) та Лабораторія громадянської освіти «Пошук» Товариства Лева (Львів, Україна) запрошують до участі у вебінарі вчителів, які працюють з молоддю у віці 11-16 років. На вебінарі йтиметься про можливості співпраці між школами Польщі та України та реалізацію спільних польсько-українських проєктів.

Міжнародна шкільна співпраця приносить багато освітніх переваг і є цінним інструментом для зміцнення знань та компетентностей учнів. Звичайно, ситуація з пандемією вносить певні корективи, але й у такій ситуації можливо думати про пошук іноземних партнерів і розпочинати міжнародну шкільну співпрацю. На вебінарі розповімо про приклади співпраці шкіл з Польщі та України, як в офлайн так і онлайн форматі та про можливі джерела фінансування молодіжних обмінів.

Також учасників вебінару буде запрошено до участі в осінньому наборі онлайн-курсу «Польсько-українська сватка». Під час навчання на курсі учасники матимуть можливість встановити безпосередній контакт з учителями з Польщі, які шукають партнера в Україні, та вдосконалити вміння створення освітніх проектів.

Вебінар відбудеться 17 вересня 2021 року  з 18:00 год. до 20:00 год.

Участь у вебінарі безкоштовна, та вимагає попередньої реєстрації (кількість місць обмежена, на жаль) і доброго інтернет-сполучення.

Освітяни, які зацікавлені в участі у вебінарі, повинні заповнити онлайн анкету-зголошення за покликанням                                               https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhgCgx8gSw9XCT9PQq5EGqU3FE-XbpiNUibwulddXyGPF2DA/viewform

Анкети приймаються до 10 вересня 2021 року.

До 14 вересня всі освітяни, які вчасно зареєструвались, отримають підтвердження, а також інформацію про технічні умови підключення до вебінару.

У разі запитань стосовно вебінару звертатись за адресою [email protected]

Запис вебінару не проводитиметься і участь у вебінарі не є автоматичним зарахування на онлайн курс «Польсько-українська сватка»

Вебінар організовано в рамках Програми RITA –  «Переміни в регіоні», що фінансується Польсько-Американським Фондом Свободи та реалізується Фондом «Освіта для демократії».