Спільний діалог на користь громади

tqDn8xe6fPYМісцеві ініціативи – це одна з форм безпосередньої участі громадян у місцевому самоврядуванні, участі у вирішенні певних місцевих проблем. Залучення громадян якраз і є ефективним методом знаходження і використання додаткових ресурсів громади. Для мене особисто впровадження громадської ініціативи в Голій Пристані «Благоустрій автобусних зупинок – альтернативний шлях розвитку місцевої громади» ще раз підтверджує просту життєву істину, що разом ми – сила!

Ініціатива, яка реалізується Голопристанським РБФ «Свята Ольга», потребує не тільки певних затрат, але й тривалого часу та великої відповідальності. На даному етапі після проведеного моніторингу стану автобусних зупинок уже розпочалася підготовча робота по організації Тижневика з благоустрою зупинок громадського призначення, виготовлення інформаційних табличок з назвами зупинок, розкладом руху, організації прибирання та фарбування автобусних споруд.

4 липня  з метою вирішення організаційних питань та спільності дій відбулася робоча нарада за участю заступника міського голови Світлани Лінник, директора комунального підприємства «Міськтеплокомуненерго» Сергія Фісай та ініціаторів Фонду Світлани Михолат та Анни Сафонової. Одною з основних цілей такої зустрічі була необхідність узгодження макетів виготовлення інформаційних табличок та назв зупинок, які в подальшому обладнають на зупинках.

Конструктивний діалог з представниками місцевого самоврядування дозволив вирішити поточні питання та спланувати наступні кроки реалізації ініціативи. Але, окрім цього, необхідна активність та зацікавленість не тільки декількох ініціативних людей, але й інших членів громади, які також вболівають за розвиток і процвітання нашого міста, його імідж та комфортність.

Роботи в місті багато, багато планів має міська рада, є позитивні зрушення, які вирішуються з урахуванням потреб мешканців міста. Але і громадськість сама також має долучатися до даних процесів, проявляти активність, самоорганізовуватися на користь розвитку громади.

Тож усіх ініціативних жителів міста запрошуємо до співпраці. Названа ініціатива співфінансується в рамках проекту «Сильні локальні спільноти ключ до успіху реформи місцевого самоврядування», що реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії спів фінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Світлана МИХОЛАТ, президент Голопристанського РБФ «Свята Ольга»