Шкільне радіо

Ми з нашим волонтером із корпусу миру США Блейклі Неффом написали проект в USAID. За кошти фонду USAID ми закупили обладнення для радіо студії, колонки до всіх класів та коридорів. Учні самі створили редакційний комітет та стали проводити в перервах між заняттями радіо передачі про шкільне життя, новини, юмор, об’яви.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Молодь Борівської гімназії ще пам’ятає ті часи коли на перервах грала музика, вони під цю музику робили зарядку. Тому вони і звернулися до нашої організації.

За який час було реалізовано ініціативу
За 3 місяця

Детальний опис ініціативи – що конкретно було зроблено в рамках реалізації ініціативи (які заходи були реалізовані, як залучались місцеві жителі, молодь, спонсори…)
Ми залучили активістів старших класів та їх батьків. Сумісно зробили ремонт в приміщені кімнати студії та проклали мережу до всіх класів. Молодь створила редакційних комітет та об’явила конкурс на кращу Online передачу. Ця робота їх дуже зацікавила.
Які результати Ваша ініціатива принесла громаді?
Ми активізували молодь нашої гімназії, та їх батьків. Це дало поштовх для активізації всієї громади для участі в енергозберігаючих проектах цієї гімназії. І сьогодні наша гімназія вибрана фондом USAID одна з одинадцяти шкіл України в проекті по переобладнанню шкіл.

Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя?
Молодь нашої гімназії зрозуміла, якщо мати велике бажання, то мрії завжди втілюється в життя. Зараз ця молодь вже є студентами в Харківських вузів та активно показують себе в інших проектах нашої області.

Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла?
На сьогоднішній день, радіоточка працює і нове підростаюче покоління залучається до радіоефірів, проводяться різного роду конкурси. Таким чином активізується молодь для свого саморозвитку.

Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах
Мати велике бажання. Ніколи не зупинятися на досягнутому, не опускати рук якщо щось не виходить, завжди йти вперед.

Чи може Ваша організація (ініціативна група) виступити консультантом або експертом, якщо до вас звернеться інша організація за досвідом, який ви отримали при реалізації цієї ініціативи?
Так, завжди будемо раді поділитися досвідом роботи.

****************************************************************************************************
Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива:
Краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю

Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи:
Громадська організація «Зоря»

Контактні дані організації:
Жук Євген +380668531130
www.facebook.com/gromadska.org.zorya/?fref=ts

Назва успішної ініціативи:
Шкільне радіо