Proektor (Проектор)

Proektor — це локальний краудфандинговий проект, створений в м. Івано-Франківську та покликаний реалізовувати місцеві ініціативи, втілювати мрії мешканців міста. Це платформа, яка допомагає відбуватися хорошим речам. Вона дає можливість окремим людям і цілим колективам приєднатися до громадської творчості і направити енергію на вирішення важливих для них завдань та потенціалу.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
В діалозі із представниками різних ГО, та просто людьми в яких були ідеї, які потребували поширення та фінансування визріли ідея, створити універсальний майданчик для діалогу між громадою міста, владою, бізнес-структурами та власниками ідей, задля спільної роботи та можливості втілення хороших ініціатив в життя.
Так виник задум створення локального краудфандингового проекту – Proektor. www.proektor.if.ua/

За який час було реалізовано ініціативу
Час на розробку зайняв 2 місяці. Надалі ініціатива не обмежена в часі

Детальний опис ініціативи – що конкретно було зроблено в рамках реалізації ініціативи (які заходи були реалізовані, як залучались місцеві жителі, молодь, спонсори…)
Proektor – краудфандинговий проект створений в рамках міста Івано-Франківська. На даний момент 3 громадські організації та одна фізична особа підприємець розмістили свої проекти на нашому сайті, та зібрали перше фінансування. Подані проекти стосуються розвитку спорту в студентському середовищі, розвитку системи неформальної освіти та зйомки комерційного фільму в місті Івано-Франківськ.

Серед відомих особистостей міста, до проекту залучились 4 сертифіковані тренери із особистісного розвитку, власниця школи розвитку для діток. Спонсорами виступили як приватні особи, так і державні структури, зокрема Національний технічний університет нафти й газу

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді?
Після збору необхідних коштів для реалізації проектів, ГО будуть створені: спортивний майданчик під відкритим небом для студентів та перша в Україні «Академія майбутнього покоління» — середовища активних та ініціативних студентів, котрі прагнуть саморозвитку.

Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя?
Досвід створення новітнього інструменту втілення громадських ініціатив.

Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла?
Ініціатива необмежена в часі

Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах
Переходьте від слів до дій.

Чи може Ваша організація (ініціативна група) виступити консультантом або експертом, якщо до вас звернеться інша організація за досвідом, який ви отримали при реалізації цієї ініціативи?
Так.

****************************************************************************************************
Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива:
Краща ініціатива у сфері місцевого розвитку

Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи:
ГО «Український вектор»

Контактні дані організації:
м. Івано-Франківськ, вул.
Української дивізії 12/2,
Полич Ігор, 380500344250

Назва успішної ініціативи:
Proektor ( Проектор)