Продовжуємо робити добрі справи разом!

Завдяки плідній співпраці з ІСАР «Єднання» маємо можливість підтримувати інституційну діяльність Волонтерського центру «Гідність» в межах проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського супільства» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Спільними зусиллями за квітень-травень 2022 нам вдалося:

1) продовжити реалізацію фандрейзингової кампанії – із 4 квітня по 30 травня ми отримали 52 надходження на суму 316 104.13 грн. Координаторами проєкту було залучено до роботи 32 волонтери. Закуплено та розповсюджено 1240 наборів гігієни для внутрішньо переміщених жінок із дітьми у Вінницькій, Черкаській, Миколаївській, Кіровоградській, Херсонській і Запорізькій областях;

2) здійснити координацію та логістичний супровід гуманітарної допомоги для громад Миколаївської, Черкаської та Херсонської областей та м. Вінниця (усього 10 населених пунктів). Допомогу отримали 1575 осіб;

3) налагодити систематичну підтримку центрів і установ, які приймають у себе внутрішньо переміщених осіб.  На даний момент в рамках проєкту ми вже підтримали 6 локальних центрів:

  • Олександрійська територіальна громада (Кіровоградська область);
  • Новоукраїнська територіальна громада (Кіровоградська область);
  • Вознесенська територіальна громада (Миколаївська область);
  • Широківська територіальна громада (Запорізька область);
  • Чигиринська територіальна громада (Черкаська область)
  • Білозірська територіальна громада (Черкаська область).

Про Волонтерський центр «Гідність»:

Волонтерський центр «Гідність» – неформальна група волонтерів, яка з перших днів повномасштабної війни в Україні підтримує жінок, дітей та людей похилого віку, котрі вимушено стали внутрішньо переміщеними особами.

Ціннісний орієнтир діяльності Центру:

Гідність як базова потреба!

Мета ініціативи:

Надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, які покинули свої домівки внаслідок бойових дій, а також підтримка осіб, які залишилися на тимчасово окупованій території. Забезпечення гідних умов перебування на місцях тимчасового перебування (гуманітарні та кризові центри, шелтери, соціальні квартири тощо) і постійного перебування у нових локаціях.

Дізнатися більше про команду, ознайомитися зі звітами та знайти інформацію про проєкти Центру можна на офіційній сторінці Волонтерського центру «Гідність» https://www.facebook.com/DignityVolunteerCenter.

Контактна інформація:

[email protected]