Презентація збірки “Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України” в містах України

Фонд «Освіта для демократії», мережа «Громадські ініціативи України», ГО «Наше Поділля», Товариство Лева запрошують на презентацію збірки «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України», виданої в рамках проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування». Збірка містить описи вдалих ініціатив з Польщі та України, які показують як крок за кроком, цеглинка за цеглинкою, стають можливі великі перетворення в громадах.

Презентація відбудеться в наступних містах:

Чернігів: 21 січня (субота), м. Чернігів, вул. Шевченка, 105-а, аудиторія 201 (Навчально-методичний комплекс «Профспілковий»). Початок о 14:00

Чернівці: 23-го січня (понеділок), в  Літературному целанівському центрі (вул. Кобилянська, 51). Початок 15:00

Київ : 24 січня (вівторок), Прес-центр агентства УНІАН, м. Київ, вул. Хрещатик 4. Початок: 11:30

Вінниця: 26 січня (четвер)  Вінницький прес-клуб, м. Вінниця, вул. Соборна 68, початок о 11:00

Черкаси: 26 січня (четвер) у редакції газети «Нова Доба»: вул. Хрещатик, 223,  початок о 12:00

Вибрані добрі практики показують переваги співпраці поміж представниками різних секторів: громадськими активістами, місцевим самоврядуванням та місцевими державними адміністраціями, та зображають застосування конкретних механізмів та інструментів, таких як локальний аналіз, консультації з громадськістю, громадський бюджет, активізація громади. Дані успішні практики є актуальними зокрема в контексті реформи децентралізації, яка спонукає думати, яким чином брати відповідальність за зміни на краще в наших громадах.

До участі запрошуємо: громадських діячів, представників місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій, журналістів, тренерів. експертів та практиків які працюють з тематикою децентралізації.

Довідка

Збірка «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України» видана в рамках проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування». Збірка містить описи вдалих ініціатив з Польщі та України, які показують як крок за крокомстають можливі великі перетворення в громадах.

Вибрані добрі практики показують переваги співпраці поміж представниками різних секторів, демонструють застосування конкретних механізмів та інструментів: локальний аналіз, консультації з громадськістю, громадський бюджет, активізація громади. Ці успішні практики є актуальними, зокрема в контексті реформи децентралізації, яка спонукає думати, яким чином брати відповідальність за позитивні зміни в наших громадах.

Проект співфінансується у рамках польсько-канадської програми підтримки демократії, яка є програмою Фонду міжнародної солідарності, фінансованою урядами Канади та Польщі (у рамках Програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ РП).

 

Контактні дані організаторів:

Чернігів: (063)4785562, [email protected], Павло Пущенко

Чернівці:  0954900504, [email protected], Тарас Прокоп

Київ:  050-947-48-11[email protected], Наталя Чермошенцева

Вінниця:  067 960 7264 [email protected],  Юрій Степанець

Черкаси: 063 268 92 81, [email protected],  Любов Ропало

 

Після завершення всіх презентацій збірка буде доступна для завантаження на сторінці ГС Громадські ініціативи України http://ngonetwork.org.ua/