Посібник “Картування громад в Україні”

Що таке картування громади? Як картування сприяє суспільній участі жителів території? Що таке “вуличний” аудит? Як сформувати робочу групу для картування громади та побудови аналітичної мапи населеного пункту?

Відповіді на ці та інші питання ви знайдете у посібнику Картування громад в Україні”. Ознайомитися з посібником онлайн ви можете за  цим посиланням: http://bridges.org.ua/add/add_news/Community%20mapping%20toolkit-ilovepdf-compressed.pdf

У виданні розкрито методику картування громад як дієвого засобу виявлення потенціалу громади, ширшого залучення мешканців до творення образу свого міста, спільного вироблення стратегії його розвитку і налагодження конструктивного діалогу з органами місцевого самоврядування.

Автори-укладачі посібника, спираючись на зарубіжний та український досвід, пропонують покрокову інструкцію організації процесу картування, відповідний дослідницький та картографічний інструментарій, означують способи використання результатів картування громади.

Книга буде корисною для усіх, кого цікавлять сучасні інструменти дослідження та розвитку громад та населених пунктів.

Посібник видано за підтримки Європейського союзу в рамках проекту “Містки громадської активності”, який впроваджувався Центром культурного менеджменту (Львів) у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією (Київ), Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) та Благодійним фондом “Помагаєм” (Дніпро).