Триває фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє»

Сьогодні в Україні все більше уваги суспільства приділяється питанням адміністративно-територіального реформування, а саме – реформі з децентралізації влади в країні.

Аби сприяти конструктивному діалогу між державними та недержавними структурами на місцевому, регіональному та національному рівнях, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» збільшує рівень довіри до процесу реформування серед населення та посилює відчуття причетності та залученості до реформи усіх зацікавлених сторін.

23 квітня розпочався загальнонаціональний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє», який триватиме до 20 травня 2018 року. Він має на меті залучення мешканців територіальних громад, а також сільської місцевості загалом до процесу об’єднання, а також і до самої реформи з децентралізації безпосередньо.

Для участі в конкурсі необхідно:
– зареєструватись на сайті
– сфотографувати найулюбленіші місцини своєї громади чи рідного краю
– відправити фото разом з анкетою

Фотоконкурс організовано Міністерством регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Наприкінці фотоконкурсу в Києві пройде заключна церемонія нагородження переможців, а також буде організована мандрівна фотовиставка, яка згодом відвідає усі області України.

За деталями слідкуйте на нашій сторінці у Facebook www.facebook.com/ULEADwithEurope та на сайті www.hromady.photos

Контактна особа: Максим Кицюк | +38 067 510 15 69 | [email protected]

Довідка:

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма «U-LEAD з Європою» сприяє розвитку самоврядування в Україні, створена на засадах прозорості й підзвітності та сприяє Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства у впровадженні реформи з децентралізації влади в країні.