Нова хвиля еко – ігор від ГО УЕК “Зелена Хвиля”

Чи любите ви екологічні ігри так сильно, як ми? Тоді раді повідомити вам, що Екоклуб “Зелена хвиля” відкриває набір на участь у серії тренінгів з екологічних ігор для майбутніх фасилітаторів! Шукаємо викладачів та активістів, що практикують або бажають практикувати таку форму освіти у своїй діяльності. Детальніший опис проекту: http://ecoclubua.com/2018/05/nova-hvylya-eko-ihor-vid-zelena-hvylya/

Що ми пропонуємо?   

Один день тренінгу із настільної рольової гри “Keep cool” (з англ. “Не гарячкуй!“) з міжнародних кліматичних переговорів, розробленої у Потсдамському інституті досліджень впливів клімату (Німеччина) у 2004. Більше про гру: http://www.ecovisio.org/ru/keep-cool

 

Другий день включатиме тренінг по фасилітації трьох настільних рольових еко-ігор розроблених у 2015-16 експертами партнерської мережи «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні»:

  1. Зелене місто майбутнього” Гра для школярів на тему екологічного стилю життя та поведінки у місті, доступна до завантаження за посиланням.
  2. Зелений менеджер  Гра про складнощі формування “зеленої” політики та принципи впровадження Рамкової конвенції ООН про зміну клімату на національному рівні. Більше інформації про гру за посиланням.
  3. “Мережа життя”  Гра демонструє важливість взаємозв’язків у різних екосистемах, проблему біорізноманіття та типових загроз для нього, а також надає інформацію про типові й рідкісні види флори і фауни в Україні. Завантажити: правила гри, ігрові картки.

Додатково у другий день Ви отримаєте: друковану версію посібника з кліматичних еко-ігор «Граючи, змінимо світ», мультимедійний посібник «Крок за кроком» (на флеш-носії), а також навчально-методичний комплекс «Зелений пакет» (на компакт-диску), доступні в нашій організації для вільного розповсюдження в обмеженій кількості.

 

Вартість та умови участі:

  1. Один (перший) день тренінгу – 500 грн. Вартість покриває витрати на дорогу, харчування, навчальні матеріали, сертифікат участі та один примірник настільної гри «Keep cool» на учасника.
  2. Два дні тренінгу – 1000 грн. Вартість покриває витрати на дорогу, харчування, проживання, навчальні матеріали, сертифікат участі та по одному примірнику всіх ігор та матеріалів, згаданих вище, на учасника.
  3. Відбір на участь у тренінгу здійснюється на конкурсних засадах; для подачи заявки на участь потрібно заповнити он-лайн анкету https://goo.gl/usgae4 до 31 червня 2018.
  4. Обов’язковою умовою участі є проведення щонайменш одного заняття у своєму закладі з використанням гри «Keep cool» у наступні 3 місяці після проходження тренінгу, з наданням фото-звіту, списку учасників і висвітленням події на сайті або ФБ сторінці закладу.
  5. Планується проведення 5 тренінгів по всій Україні з вересня по грудень 2018. Місце проведення залежатиме від місця знаходження відібраних учасників.

 

Проект виконується за підтримки Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU, Humboldt University Berlin (Німеччина), NGO Ecovisio” (Молдова) у співпраці з партнерскою мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні».

 

Контактна особа: Дарина Кулага, [email protected] +38 095 805 33 33