Неформальна конференція для місцевих ініціатив Чернівецької області!

 

Громадська Спілка “Громадські ініціативи України” та Чернівецьке КВУ оголошують прийом заявок для участі у баркемпі “Громадянське суспільство в час реформ. Навіщо місцевим НУО об’єднуватись?”

Ми пропонуємо лідерам громадських організацій, рухів та ініціатив, які працюють у Чернівецькій області зібратися на неформальну конференцію (баркемп). Будемо разом думати, що можна робити в своїх громадах, коли з’являються нові виклики та нові можливості.

На учасників чекатимуть не тільки цікаві спікери, але і багато неформального спілкування. Ми поговоримо про  власні приклади успішних та неуспішних випадків взаємодії місцевих ініціатив, но наші очіукування та побоювання щодо такої взаємодії.

Окрема частина баркемпу буде присвячена обговоренню можливостей для спільної роботи. Подумаємо про те, що стримує співпрацю чернівецьких організацій між собою і якими б могли бути наші спільні проекти.

Захід відбудеться 30 червня 2018 року в місті Чернівці. Заявки на участь приймаються до 20 червня  (середа).

До участі у баркемпі запрошуються громадські організації, ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, в невеликих містах, селищах, ОТГ Чернівецької області.

Організатори забезпечують харчування протягом заходу, повернення грошей за квитки з інших населених пунктів області (при потребі)

Для участі в заході потрібно до 20 червня  заповнити невелику анкету онлайн.  Контактна інформація: [email protected]